PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁT VSTUPUJE DO 23. SEZÓNY SVOJÍ EXISTENCE

paratmagazine com dd22 let za námi a snad mnoho dalších před námi. Rok 2021 Pařát zakončil s největším počtem předplatitelů ve své historii. Ještě jednou děkujeme všem, kteří nás loni jakkoliv podpořili, trvale podporují – a my jsme rádi za to, že jsme vám snad udělali radost nebo dokonce pomohli. Už dlouhé roky děláme formát, který sice ve světě nemá obdoby, ale že bychom si to nějak moc uvědomovali… Děláme prostě to, co nás baví a jak nejlépe umíme.

Ani na letošek nechystáme žádné změny. Formát Pařátu je již zavedený, měsíční periodicita absolutně nemožná, jakékoliv rozšíření by znamenalo další zvýšené finanční náklady, které zvlášť v této době nehodláme riskovat – a časové možnosti, které zkrátka ve skromných podmínkách, v jakých Pařát (magazín i vydavatelství) vytváříme, nemáme. Jediná změna je v tom, že jsme se ke konci loňského léta kvůli stěhování trochu zasekali (info ZDE) a počínaje listopadem 2021 začal Pařát vycházet každý lichý měsíc 20tého. Celá zpráva ZDE.

Také letos toho máme v plánu hodně, respektive tolik, kolik jsme schopni unést. V první řadě se už konečně během pár dnů v Pařátshopu rozjede dlouho slibované rozšíření dopravce o společnost PPL.

I letos můžeme slíbit to, že v Pařátu nenajdete žádné rozhovory a články jako součástí zaplacené reklamy a dál budeme vyznávat filozofii ryzího undergroundu. Nadále budeme dělat jen to, na co máme, co sami chceme. A rozhodně u toho nemáme zájem s nikým soupeřit nebo se srovnávat. Někomu se zavděčíme, někomu ne – jak už mnohokrát zaznělo, nikdy se nelze zavděčit všem. Naše nadšení pro tvorbu metalového časáku a vydávání hudebních nosičů a merchu nepolevuje, ať je doba, jaká chce.

Těšíme se na vše, co se letos má stát. S pokorou, odhodláním a nekonečným nadšením. Pokud u toho budete s námi, předem za to děkujeme! Předplatné Pařátu lze jednoduše zřídit v Pařátshopu ZDE

Data vydání Pařátu v roce 2022:

číslo 103 – 20.1.
číslo 104 – 20.3.
číslo 105 – 20.5.
číslo 106 – 20.7.
číslo 107 – 20.9.
číslo 108 – 20.11.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »