PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁT VCHÁZÍ DO OSMNÁCTÉHO ROKU SVÉ EXISTENCE

Tak, 17 let za námi a příští rok oslavíme plnoletost. Ale než se tak stane, máme před sebou celý rok 2017 a v něm mnoho plánů. Předně; vše zůstává při starém. Cena Pařátu, jeho periodicita, naše přesvědčení, filozofie… na tom se nic nemění. Jako měsíčník vycházet nebudeme a nechceme, na PNS Pařát nadále neseženete, protože bychom tím ztratili tu tolik cennou svobodu a z existencionálního hlediska byli nuceni část obsahu dělat podle toho, jak si kdo zaplatil propagaci. Pařát se dá objednat úplně jednoduše, lehce, bez poštovného a nutnosti platby předem zde, kdo se nám uváže na celý rok (informace o předplatném zde), jako další výraz díku a důvěry můžeme nabídnout ještě levnější už tak levné zboží z Pařátshopu.

Vyjma CD v Pařátu během roku vydáme i několik digipackových titulů samostatně. Bude se jednat pouze o staré nahrávky českých kapel z devadesátých let, které většinou ve své době vyšly jen na audiokazetách. Už nyní mohu pooodhalit, že v létě by mělo konečně vyjít dlouho slibované tributní album pro DISSOLVING OF PRODIGY a též jsou v plánu vinylová vydání a plno námětů na tričkách.

V letošním roce nás čeká spousta práce, ale já osobně už se na to všechno strašně moc těším a budu rád, když zůstanete s námi!

Za celou redakci Pařátu přeji klidný, úspěšný a spokojený rok 2017. A všem, kteří nás podporují, jedno velké díky!

Petr Herdron 

V roce 2017 vyjde Pařát v těchto termínech:

Číslo 74 – 20. února
Číslo 75 – 20. dubna
Číslo 76 – 15. června (na Metalgate Czech Death festu)
Číslo 77 – 10. srpna (na Brutal Assaultu)
Číslo 78 – 20. října
Číslo 79 – 20. prosince

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »