PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁT MÁ NEJVÍC PŘEDPLATITELŮ VE SVÉ HISTORII

paratmagazine com herdron 117 darkovy certifikat 2021 nahled2Dnes, 11. listopadu, má Pařát tolik předplatitelů jako k 31.12. loňského roku, kdy vás bylo nejvíc v Pařátí historii. Dá se tedy očekávat, že do konce letošního roku číslo výrazně naroste. Už šest let po sobě jsou čísla ročních předplatitelů Pařátu posouvána směrem nahoru, o čemž se nám před lety ani nesnilo. Taktéž z Pařátshopu jsme letos vyřídili největší množství objednávek za dobu, co e-shop funguje. To není vychloubání se, nýbrž vděčné konstatování, že díky vám i nadále můžeme kráčet po stejné cestě, po které jsme se před léty vydali. A nebýt vás, jednoduše řečeno kupní síly, museli bychom skončit, i kdybychom se snažili sebevíc. Nikdo takový, kdo by tento projekt finančně dotoval, by se pochopitelně nenašel. Navyšující se počty předplatitelů nám totiž umožňují držet krok s neustále narůstajícími výrobními náklady.

Číslo 102, jehož datum vydání 20. listopadu se blíží, je již v tiskárně a během pár dnů vás seznámíme s grafickými náhledy.

Všem vám, kteří pochopili filozofii Pařátu, patří obrovské poděkování za podporu, díky které můžeme vycházet už skoro 22 let.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »