PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁT číslo 46 / vydáno 15. června 2012

46Jak je psáno ZDE, od 1.října až do 13.ledna příštího roku na webových stránkách Pařátu krátce zavzpomínám na všech 105 vydaných čísel magazínu. Mnohem podrobnější vzpomínky pak najdete v připravované knize 23 LET S PAŘÁTEM, která by měla vyjít 20. května 2023, přesně rok po vydání posledního čísla Pařátu.

Obsah Pařátu jsem nikdy neřešil na několik čísel dopředu. Jediné, co se domlouvalo z dlouhodobějšího hlediska, někdy i rok dopředu, bylo vydání alba kapely – jinak nic. Až jakmile jsem na konci každého sudého měsíce rozeslal tu hlavní várku s Pařátem, začal jsem řešit další číslo, to znamená během týdne se rozhlédnout jaké že alba kapel budou vycházet, jaká že nahrávka slaví kulaté výročí a stálo by za to ji připomenout a tak dále. Jelikož s vydáním čísla 46 se počítalo na Czech Death Fest 2012, jehož headlinerem se stali SUFFOCATION, ukázat na hlavní kapelu tohoto vydání nebylo vůbec složité. Rozhovor s Terrancem Hobbsem a Derekem Boyerem dopadl skvěle, pak jsme asi deset minut kecali i přímo na fesťáku. Menší zádrhel nastal akorát kvůli tomu, že z kraje roku 2012 kapelu opustil Mike Smith a všechny kvalitní promo fotky hodící se na titulní stranu byly ještě s ním. Jelikož na některých stál úplně vlevo, z jedné ho Frodys, který dělal tuhle titulku, prostě vyříznul 🙂 S odstupem doby mě mrzí, že jsme tehdy pro titulní stranu nepoužili některý z obalů alb SUFFOCATION, ale tehdy mi to z nějakého pro mě neznámého důvodu ještě nepřipadalo jako dobrý nápad.

Pařát číslo 46 přivezli z tiskárny podle plánu do Červeného Kostelce, kde jsme měli distro.

Po AVENGER a ASSESSOR jsme do třetice všeho dobrého v roce 2012 vydali album kapely, která povstala už na počátku devadesátých, tedy ještě před rozpadem federace. DMC a jejich „Murderous Power“. Od té doby jsme v Pařátu vydali další dvě alba této kapely a za sebe říkám, že moc podařená. Hudbu DMC mám hodně rád. Super vzpomínky mám také na rozhovory s Jonem Zigem, Nickem Holmesem nebo SKYFORGER.

Kompletní obsah 46. čísla Pařátu najdete na webových stránkách magazínu ZDE.     

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »