PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁT číslo 45 / vydáno 25. dubna 2012

45Jak je psáno ZDE, od 1.října až do 13.ledna příštího roku na webových stránkách Pařátu krátce zavzpomínám na všech 105 vydaných čísel magazínu. Mnohem podrobnější vzpomínky pak najdete v připravované knize 23 LET S PAŘÁTEM, která by měla vyjít 20. května 2023, přesně rok po vydání posledního čísla Pařátu.

Původně na půlhodinu domluvený rozhovor s Fernandem Ribeirem pro titulní článek tohoto čísla se nakonec protáhnul na déle než dvě hodiny. Zástupce kapely (nejčastěji její frontman) měl během dne domluvených několik půlhodinových slotů. Nechat se napsat až na konec vždy skýtalo určité riziko, že na vás ten den už nedojde, protože jeden rozhovor se posune o pět minut, další o deset minut… a pak už jen zavolá někdo z labelu, jestli by se šlo domluvit na jiném termínu. Pokud dotyčný v domluvený čas opravdu zavolal a jednalo se o poslední rozhovor dne, při dobré konstelaci a náladě zpovídaného nebylo nutné se striktně držet časového rozpisu, což byl i tento případ. Super bylo také klábosení s Chrisem Barnesem, Vincentem Lockem nebo Vincentem z ANATHEMY. Na první díl historie MASTER´S HAMMER navazoval díl prostřední  a co se týče plakátu, konečně došlo na „Fuck Me Jesus“ od MARDUK.

Hlavní českou událostí tohoto období se stalo nové album ASSESSOR. Po 22 letech! Navíc znovu nahráli i pár skladeb z alba „Invaze“ a poté v létě zahráli na Obscene Extreme.

Kompletní obsah 45. čísla Pařátu najdete na webových stránkách magazínu ZDE.    

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »