PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁT číslo 14 / vydáno prosinec 2004

Bez názvuJak je psáno ZDE, od 1.října až do 13.ledna příštího roku na webových stránkách Pařátu krátce zavzpomínám na všech 105 vydaných čísel magazínu. Mnohem podrobnější vzpomínky pak najdete v připravované knize 23 LET S PAŘÁTEM, která by měla vyjít 20. května 2023, přesně rok po vydání posledního čísla Pařátu.

14. číslo Pařátu a už třetí rozhovor s EUTHANASIÍ. Tenhle pasoval do období vydání jejich třetího alba „Requiem: Songs For…“ a v podstatě rozvíjel ten z čísla 4, kdy ještě na titulní straně nebyla kapela. I tentokrát šlo o tak podrobný rozhovor, že pravděpodobně žádná kapela, která se objevila na titulní straně ještě černobílých Pařátů, delší nikdy nedělala (úsměv).

Opět 60 stran plných malých písmenek a „úsporné grafiky“. Plný pytel informací, za který byli fanoušci. Internet byl tehdy pořád svým způsobem ještě v plenkách, trvalý přístup k němu mělo málo lidí, bylo málo CZ/SK webzinů, málo lidí umělo anglicky, aby si četli z cizojazyčných webů a tak dále.

Krom domácích kapel se nám tehdy podařilo odchytnout i Glena Bentona nebo SKYFORGER. Nechybí ani tour report, tentokrát z putování pákistánských DUSK po tuzemsku nebo report z festivalu ve Španělsku. Lepra otevřel další kapitolu své pichlavé rubriky, tentokrát Rock stars – money war aneb klipy ze zákulisí koncertů zahraničních kapel v ČR, což samozřejmě vzbudilo velký ohlas – zpětnou vazbu.

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »