PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PÁR SLOV K NOVÉMU VYDÁNÍ PAŘÁTU

Leták Pařát 56Obsah nového Pařátu, včetně všech dalších informací,  již najdete v sekci Aktuální číslo. Jak bylo mnohokrát avizováno, datem vydání pro únorový Pařát je (tak jako každý rok) číslovka 20. Rozesílat budeme ve středu 19tého, něco určitě ještě i ve čtvrtek, ze Slovenska v pátek. Jako vždy pokud si k zásilce do čtvrtka objednáte z PařátShopu jedno tričko navíc nebo 1-2 CD, zaplatíte při doporučeném poslání jen o 19 Kč navíc (platí při úhradě bankovním převodem, ne pro dobírky). Pro nejčastější dotazy, jak sehnat Pařát, klikněte na článek Proč si Pařát nemohu koupit ve městě na novinovém stánku.

Koncepce aktuálního Pařátu nesymbolizuje návrat k většímu prostoru pro české kapely. U vydání každého čísla ještě z 90 % netušíme, jak by mohl vypadat obsah dalšího. Tentokrát se to zkrátka nějak přelilo a tuzemské scéně se dostalo větší pozornosti. Minimálně dvě události však byly plánovány dlouho dopředu. Jelikož koncertní comeback roku se pomalu blíží, po čtyřech letech dostává prostor na titulní straně zase česká kapela. KRABATHOR si pozornost zaslouží, po dřívější podrobné historii týkající se aktivních let, se tentokrát zaměřujeme na období „ničeho“ a samozřejmě koncertní návrat na letošním Brutal Assaultu.
Po deseti letech tu máme nové album DEFLORACE. Užijte si ho s takovým „utrpením“, jaké je vám blízké a sympatické. Jak se stalo pravidlem, začátek roku bývá nabitý novými alby. Máme tady netrpělivě očekávané BEHEMOTH, KAMPFAR, CYNIC či CREMATORY, takže jsme s radostí jejich frontmany vyzpovídali. Stejně tak Cronose, Negrua, Zdeňka Šimečka a plno dalších, kteří zrovna necílili promo aktivitami k připravovaným novým vydáním.
10 let uběhlo od realizace posledního čísla magazínu Payo, před 15 lety na sebe poprvé upozornili DYING PASSION, před 20 lety vyšlo přelomové „Wildhoney“, dávno tomu, kdy začali hrát v Rusku doom metal a v Austrálii rachotit fanoušci extrémní hudby. Snad jsme se opět aspoň trochu trefili do vašeho vkusu a každý si z uvedené nabídky vybere to své. Pravda, některé předem avizované rozhovory a články se nám do tohoto čísla nakonec zrealizovat nepodařilo, ale budou na vás čekat příště.

Herdron

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »