PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PÁR SLOV K NOVÉMU PAŘÁTU

PARAT_53_flyerČasový úsek mezi výrobou červnového a srpnového čísla je během každého roku kvůli festivalu Brutal Assault v Pařátu nejkratší, pouhých 6 týdnů, což pro nás znamená pořádně horký červenec. I letos nepadla část našich dovolených v práci na bezstarostné polehávání u vody, ale na makačku před komplem. Máme to tak rádi 🙂 Ale i tentokrát se vše stihlo přesně podle plánu, i když ke konci už to byly nervy. Byl dán přesný den a přesná hodina, kdy se bude tisknout a nešlo nic posunout.

MARDUK sice nemají žádný nový přírůstek do své diskografie (i když při jejich tempu se dá brzy očekávat), ale i vzhledem ke koncertu na Brutal Assaultu jsme si řekli, že by na ně mohla padnout volba. V opačné poloze se nachází např. WATAIN, AGATHODAIMON, EXHUMED nebo DEEDS OF FLESH, jejichž čerstvé desky se linou do uší. Pochopitelně jsme ani tentokrát nemohli opomenout důležitá historická fakta a události. Na české scéně to bude 20 let od založení CEREBRAL TURBULENCY, narozeniny slaví také Century Media, v Belgii načnou druhou desítku ročníků zajímavého festivalu. Abychom si zkrátili čas, který zbývá do vydání nových CARCASS, po roce je tu opět jejich plakát, ale tentokrát vizuálně podstatně o něčem jiném.  Další vzpomínkou se vracíme k THEATRE OF TRAGEDY i nedávnému albu AUTOPSY, po přečtení článku o gramodeskách jistě dostanete chuť si pořídit všechny klenoty i na vinylovém formátu (úsměv).

Nevím jak vám, ale mně při posledním poslechu ANTIGOD chtěla upadnout čelist (úsměv). Jsem velmi rád, že takto kvalitní hudbu můžeme vydávat a podporovat. Opět velké díky všem, které Pařát zajímá, pořídí si ho a tím mu zase umožní fungovat dál a být závislý hlavně na prodeji sebe sama, což v praxi znamená, že tady nenajdete zaplacené rozhovory, články, recenze, z každé třetí stránky na vás nebude vyčuhovat reklama. Snad ten náš (nepovrchní) styl ze stránek Pařátu jde poznat. DĚKUJEME!

Petr Herdron

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »