PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PÁR SLOV K NOVÉMU PAŘÁTU

54_titleNové číslo Pařátu jsme začali rozesílat od soboty. K některým z vás se dostane již v pondělí, k většině pravděpodobně až v úterý. Ze Slovenska budeme rozesílat v pátek 25.10. Snad jsme se opět aspoň trochu trefili do vašeho vkusu a dovíte se mnoho informací, o kterých jste doposud neměli páru. Snažíme se články a rozhovory vést způsoby, ze kterých je snad patrné, že u nás nemají místo povrchní věci jen proto, aby tam byly. Proto se část původně zamýšleného materiálu často do Pařátu ani nedostane. Když se umělci pořádně nerozkecají a drhnou jen ty své promo fráze, bývá to nuda.

Toto číslo je symbolicky věnováno nedávno zesnulému frontmanovi DISSOLVING OF PRODIGY.

Opět děkujeme všem těm, kteří se v uspěchané době dokážou zastavit, metalová scéna je zajímá podrobně, najdou si čas na tento druh média a berou v potaz, že fyzické vydání holt něco stojí. V neposlední řadě díky těm, kteří o sobě dokážou dát vědět, najít si další minutu času, Pařát objednat a nečekat, že ho někde stáhnou z pultu jako spotřební zboží. Pro všechny takové nadšence a fanatiky, jako jsme my, tady jsme a budeme.

Datum vydání prosincového 55. čísla je stanoveno na 20.12. a budeme se snažit, aby tento den již u vás pařát byl. Od 1. listopadu zase začneme den po dni odkrývat jeho obsah.

DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM O PAŘÁT.

 

 

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »