PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PÁR SLOV K AKTUÁLNÍMU ČÍSLU A VÝHLED DO BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI

leták Pařát 52Červnové číslo 52 je kompletně rozesláno, zbývá pár set kusů pro ty, kteří si vzpomenou později. Za sebe mohu říct, že to bylo zatím nejtěžší číslo, resp. těch posledních pár dnů před uzávěrkou, kdy se nakupilo až příliš negativních okolností. Nicméně vše nakonec vyšlo podle plánu a co se dělo, to už je historie, na kterou možná za pár let budeme vzpomínat s úsměvem.

Velké díky všem, kteří si Pařát pořídili na festivalu MetalGate Czech Death Fest. Právě z toho důvodu děláme dvě letní vydání přímo na fesťáky, pro tu atmosféru.

Obsah dalšího čísla začneme zde na webu odkrývat už od pondělí 24. června. Od středy 3.7. až do neděle totiž budeme dovolenkovat v Trutnově na Obscene Extreme a nikdo nebude aktualizovat web, ani shop. Každopádně je před námi perný červenec, protože už 29.7. musí putovat další číslo do tiskárny, aby se vše stihlo na Brutal Assault. Bude to nejrychleji udělané číslo v historii. A opravdu BUDE, uděláme pro to maximum. V brzké době také čekejte velkou obměnu tohoto webu, který začne fungovat zase trochu jinak, v rozšířené verzi a efektivněji.

Znovu velký dík všem, kteří Pařát podporují, tohle médium jim není lhostejné, odpustí občas nějaký ten překlep, pochopili jeho filozofii, trochu pronikli pod jeho povrch, nesrovnávají nesrovnatelné a neříkají, jak je všechno drahé 🙂 Ti všichni snad pochopili, proč to všechno děláme a proč si ve společensky zamarasené době raději neřekneme, že na to kašleme nebo dáme vše k přečtení na internet.

Petr  

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »