PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

ZÁKLADNÍ INFORMACE K 93. ČÍSLU PAŘÁTU

paratmagazine com p93cz93. číslo Pařátu bude vytištěné už v pondělí 20.4., ale v současné době některé věci nejdou tak rychle, jak bychom si přáli, takže zásilky se chystáme z Česka rozesílat až ve středu 22.4. Ten den se pokusíme dostat na poštu úplně vše včetně balíků na Slovensko. Tedy všechny objednávky došlé do úterní půlnoci rozešleme ve středu. Pokud máte objednáno zasílání doporučenou poštou, ve středu večer obdržíte na mail číslo zásilky. V nabídce je také zaslání doporučenou poštou, což by pro vás mohlo být lepší, protože vám zároveň dorazí právě i to číslo zásilky a můžete sledovat její pohyb. U obyčejných zásilek toto nelze, takže bude nutné si zásilku ohlídat a pokud by nebyla doručena do pátku, zajděte se informovat přímo na pobočku. Při vyhlášeném nouzovém stavu někde Česká pošta zásilky ani nedoručuje a nechává je k vyzvednutí přímo na pobočce.    

Co se týče samotného posílání ze Slovenska: Jelikož momentálně nemůžeme na Slovensko vyjet a posílat vše jednotlivě z Česka je blbost (ovšem pokud by měl někdo zájem o odeslání z Česka, stačí napsat, naúčtujeme 8 Eur za doporučené poštovné a obratem pošleme), jakmile balíky dorazí na Slovensko, zásilky budou rozeslány jednotlivě prostřednictvím Slovenské pošty. Předpokládáme, že k tomu dojde v pondělí 27.4. Všechny adresáty ze Slovenska budeme informovat jednotlivě. Podotýkáme, že pokud chcete na Slovensko zaslat něco z Pařátshopu CD, trička, vinyly…), objednávka musí být do středečního rána nejen vytvořena, ale také zaplacena.    

Pro nalistování kompletního obsahu Pařátu klikněte zde, rovnou objednávat bez poštovného můžete zde. Jste-li ze Slovenska, objednávejte rovněž přes formulář zde. Další informace pro slovenské čtenáře najdete zde. Pokud budete chtít přibalit něco z Pařátshopu, vybírejte zde. Poštovné je tradičně 69 Kč u bankovních převodů a 99 Kč u dobírek, u poštovného na Slovensko je částka stejná přepočtená na eura.

Pakliže vám není něco v této zprávě jasné, pište na redakce@paratmagazine.com nebo volejte 774 967229

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »