PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PÁR INFORMACÍ K NOVÉMU ČÍSLU PAŘÁTU

Letak_06-2014-CZ-info58. číslo Pařátu můžete objednávat bez poštovného zde, pokud se nechcete nikde registrovat, pište na redakce@paratmagazine.com, případně se ozvěte i telefonicky. Ale je čas.

Nové vydání bude poprvé v prodeji a k vyzvednutí během pátku a soboty na festivalu MetalGate Czech Death Fest přímo v našem stánku. I když festival začíná ve čtvrtek, na místě se objevíme až v pátek ráno a věříme, že nikdo ze čtvrtečních návštěvníků nezvedne kotvy už v pátek časně ráno 🙂 Budeme mít na místě hodně čísel, není nutné se dopředu hlásit. Pokud byste na místo chtěli něco donést z Pařátshopu, ozvěte se nám na redakce@paratmagazine.com do čtvrtka večera. Na místě bude omezená nabídka hudby a merchandise. Všechny další  objednávky budou odeslány v pondělí a úterý 16.-17.6. Ze Slovenska budeme zásilky posílat ve středu 18.6. Jako vždy platí nabídka, že budete-li do 16.6. včetně chtít poslat s Pařátem 1-2 CD nebo 1 tričko z Pařátshopu, doporučené poštovné navíc bude pouze 19 Kč. Bude-li v zásilce více věcí, poštovné bude činit 60 Kč při bankovním převodu a 90 Kč u dobírky. Platí to i pro Slovensko v přepočtu na Eura.

V případě, že vám něco není jasné, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za váš zájem a snad vás nadcházející vydání Pařátu potěší.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »