PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PANÍ JECHOVÁ – Máte sklep? A mohla bych ho vidět?

PANÍ JECHOVÁ - letákPaní Anežka Jechová se stala v sedmdesátých letech minulého století jednou z účastnic akce Kulový blesk, „největší akce v dějinách stěhování“. Takzvaná dvanáctisměna ale byla nakonec kvůli paní Jechové v ohrožení, neboť na radu kamarádky Máni dlouho odmítala podepsat smlouvu na nastěhování do bytu po rodině Knotkových. I přesto, že se pana Knotka chodila ptát, jestli by mohla vidět půdu nebo sklep. Hlavně půdičku si pochvalovala, byla podle ní velká, suchá a dobře se jí to tam bude věšet. Paní Jechová nakonec tlaku okolí podlehla a se slovy: „Tak já se vám vystěhuji“, dvanáctisměna mohla pokračovat.

Po 45 letech, které uplynuly od „největší akce v dějinách stěhování“, má paní Jechová konečně svůj merchandise. Pánská trička vychází v “Retro edition” v nákladu pár desítek kusů pro pobavení skalních fanoušků. Těm není třeba vysvětlovat bližší podrobnosti a zdůrazňovat, aby vše brali s patřičným nadhledem.

Pokud si chcete tričko s kaprálem přidat do sbírky, předobjednávejte v Pařátshopu ZDE pouze v období od 2. do 12. prosince. V sobotu 16. prosince pofičí zásilky k vám prostřednictvím České pošty, o den později bude na řadě Zásilkovna a v pondělí 18.12. budou odeslány všechny objednávky přes PPL. Znamená to, případný vánoční dárek není problém. Proč pouze na předobjednávky? Článek ZMĚNA V DISTRIBUCI MERCHANDISE Z DÍLNY PAŔÁTU je k přečtení ZDE.
K tričku se samozřejmě dá přiobjednat cokoliv dalšího z Pařátshopu a třeba také uplatnit slevu za předplatné, pokud ji máte nastavenu. Info ZDE

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »