PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAN LORENC – Nejlacinější zedník v kraji /merchandise/

paratmagazine com pan lorenc letakV nynějších časech, kdy je kvalitních řemeslníků nebo dokonce rovnou zedníků nedostatek a cena jejich práce letí raketově vzhůru, nostalgicky vzpomínáme na sedmdesátá léta, v nichž se na Příbramsku proslavil legendární fachman pan Lorenc. Ač upoután na invalidní vozík, postavil tento výborný zedník minimálně tři vily. Lidumil pan Lorenc pracoval pouze za deset korun na hodinu, samozřejmě plus doprava a strava. On teda cihlu do ruky nevzal, ale odborník to byl na slovo vzatej.

Podle nás si také pan Lorenc po pětačtyřiceti letech, které uplynuly od doby, kdy se stal populárním, zaslouží vlastní merchandise. To vychází v “Retro edition” v nákladu pár desítek kusů pro pobavení skalních fanoušků. Těm není třeba vysvětlovat bližší podrobnosti a zdůrazňovat, aby vše brali s patřičným nadhledem 

Pánská trika a mikiny zipovky s kapucí budou k dostání od 16.12. Objednávat můžete v Pařátshopu ZDE

Pokud se ptáte, jestli k vám tento motiv dorazí do Vánoc, tak samozřejmě ANO! Rozesílat budeme 16.12. Od 1.1. 2022 konečně spustíme zasílání také společností PPL. Z technických důvodů tato varianta zatím na Pařátshopu ve způsobu dopravy není, ale pokud v objednávce napíšete do poznámky PPL, zboží vám zašleme již od 16.12. společností PPL za cenu stejnou, jako u varianty České pošty.  

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »