PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

OBJEDNÁVKY V PAŘÁTSHOPU S MOŽNOSTÍ DOBROVOLNÉHO PŘÍSPĚVKU

paratmagazine com sdJak jsme informovali ZDE, od 11. června jsme zvedli cenu Pařátu při objednání jednotlivých čísel samostatně. Nemá to ani tak souvislost s ekonomickým dopadem, ale spíš jsme chtěli naznačit těm, kteří si objednávají každé číslo zvlášť, v zásilce pouze Pařát a nic dalšího, že by bylo lepší zřídit předplatné na celý rok. Nám by to ulehčilo práci v účetních záležitostech.

Pokud jste si něco v Pařátshopu ZDE od 11. června objednávali, nemohli jste si nevšimnout tabulky s žádostí o dobrovolný příspěvek. Ono pokud neodkliknete jednu ze čtyř možností, tak vás to ani nepustí k dokončení objednávky (úsměv). Možnosti dobrovolného příspěvku jsme pojali odlehčenější formou, ale samozřejmě jako první je možnost „žádný“ a je čistě na vás, co zaškrtnete.

Cena ročního předplatného Pařátu zůstává stejná už 12 let a není v plánu na tom něco měnit. Pokud jste pochopili filosofii časáku, že jeho součástí nejsou v rámci reklamy placené články ani rozhovory, pak si lze jednoduše domyslet, že cena pro předplatitele 100 Kč včetně poštovného a všech daní, které musíme odvést státu, není při vzrůstajících cenách všeho žádná hitparáda. Proto jsme to vyřešili způsobem podle nás typickým pro metalový underground: Pokud budete mít pocit, že je předplatné Pařátu zboží v Pařátshopu levné (což samozřejmě je) nebo nechcete slevu pro předplatitele (info ZDE), při objednávce z Pařátshopu můžete přispět navíc drobnou částkou. Vybrané peníze jednou za čas přelijeme do výroby propagačních materiálů, které rozdáváme zdarma.

Proč je všechno u nás tak levné? Protože časopis, vydavatelství ani Pařátshop nikoho z nás neživí, vše pro vás děláme dobrovolně ve svém volném čase a platíme jen to nezbytně nutné, co už nejsme schopni v kolektivu udělat sami. A pokud jste si už něco někdy v Pařátshopu objednali, pak jste pravděpodobně přišli na to, že nejsme žádní suchaři a v objednávce jste našli i nějaký dárek, dárky.

Jdeme do toho srdcem a věříme ještě v dlouhou existenci, i když situace kolem není úplně příznivá. Vstupní náklady do výroby časopisů i hudebních nosičů letí v posledních měsících strmě nahoru a není divu, že to v kombinaci se situací kolem koronaviru položilo nejedno médium. Ale že bychom to s vaší podporou nezvládli, o tom vůbec nepochybuji. Jiná verze než tištěná nepřichází v úvahu.

Jak je psáno ZDE, Pařát jsme přestěhovali do nových prostor, proto od listopadu najedeme na vydávání v lichých měsících. Do 102. čísla už máme rozjeto mnoho článků a rozhovorů. Od 1.10. vás o nich začneme na webu Pařátu informovat.

Děkujeme za pozornost a podporu! 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »