PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

NĚKOLIK VĚT K 70. ČÍSLU PAŘÁTU

Leták-1Pokud by se vám zdálo, že je cena Pařátu při kusovém prodeji vyšší, tak se vám to nezdá. Kompletní info čtěte zde.

Pohled do obsahu aktuálního čísla (čtěte zde) mluví jasnou řečí. Opět jsme rozhodili sítě prakticky po celém světě. Baví nás přibližovat příběhy takových „bláznů“, jako jsme my. Příběhy lidí, kteří žijí undergroundem. Život jim postavil do cesty různé překážky, ale oni je překonali, protože tato hudba pro ně není jen zábava a krácení volné chvíle.

70. číslo Pařátu můžete objednávat zde nebo na mailu redakce@paratmagazine.com  Poprvé bude k dostání v sobotu na MetalGate Czech Death Festu. Celá zpráva je zde. Pokud budete chtít s Pařátem poslat i něco z Pařátshopu (vybírejte zde), klasicky účtujeme pouze 60 Kč při úhradě bankovním převodem, 90 Kč u dobírky. Toto poštovné je paušální, ať už si objednáte jedno CD nebo 10 kg balík. Výhody pro předplatitele Pařátu jsou zde. Platí i pro Slovensko v přepoštu na eura. Zásilky ze Slovenska budeme odesílat v úterý. Informace pro slovenské čtenáře jsou zde.

Děkujeme za přízeň a METAL!

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »