PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

NĚKOLIK SLOV K NOVÉMU PAŘÁTU

CZTak letos na Brutal Assaultu Pařát po letech nevyšel. Důvodů bylo několik, ale ten hlavní Herdronův osobní. Příští rok se na všechny z našeho pohledu tradiční festivaly vrátíme. A silnější. A do příštího čísla se vrátí MORTICIAN, které jsme původně avizovali na titulní stranu tohoto čísla. Vězte, není to s nimi jednoduché… „Náhrada“ je však brilantní. Finsko se stalo zemí zaslíbenou pro tvrdý metal. Určitě vás hned napadne spousta jmen, ale INSOMNIUM mezi prvními ne? Po celých téměř dvacet let jsou tak trochu v zákrytu, ale umí udeřit. Letošní album „Winter´s Gate“ to potvrzuje.

To na domácí scéně udeřili DISFIGURED CORPSE. Narozeniny oslavili, jak se patří. Ukázky skladeb z jejich narozeninového alba zatím poslouchejte na tomto webu vpravo, kde je přehrávač. Co se týče plakátů, tentokrát jsme sáhli hned po dvou kultovních albech metalové historie a v této sérii rozhodně nemíníme přestat. Je tolik výjimečných desek, že s nedostatkem inspirace se nemusíme potýkat ještě mnoho let (úsměv). Jak už jste si (snad) zvykli, Pařát je namíchán z chutí celého světa. I na druhé straně zeměkoule jsou v metalu činní lidé, kterým se akorát nedostává tolik mediální pozornosti.

Všechny objednávky, které přijdou do čtvrtečního večera, budou odeslány v pátek 19. srpna. Další průběžně. Ze Slovenska budeme posílat v úterý 23. srpna. Pařát můžete objednávat bez poštovného prostřednictvím formuláře zde, případně pište na redakce@paratmagazine.com Pokud jste nečetli článek o možnosti předplatného, nahlédněte zde. A pokud budete chtít poslat s novým Pařátem i něco dalšího, listujte v Pařátshopu zde.

Děkujeme! Děkujeme!

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »