PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

NĚKOLIK SLOV K NOVÉMU PAŘÁTU

letak-63-czFuneral doommetalová kapela se objevuje na titulní straně Pařátu vůbec poprvé. Ne náhodou jsme ukázali na SKEPTICISM. Vždy zůstane diskutabilní, která kapela je lepší, která horší, ale SKEPTICISM jsou minimálně mimořádní v tom, jak přistupují ke svým koncertům. Po pěti letech se o tom budeme moci zase přesvědčit na Brutal Assaultu. Svá vystoupení k svátku přirovnávají také SKYFORGER a EREB ALTOR, po letech se rovněž svátečně dočkáváme nových alb ARCTURUS nebo DODHEIMSGARD. Obě kapely se snaží posouvat hraniční pole avantgardního metalu zase o kousek dál, tak poslechněte, jestli a jak se jim to daří.
Na jaře vylézají nejen hadi a štíři, ale také kapely se svými novými nahrávkami. I letos je úroda nadmíru bohatá. A aktuálním Pařátu tentokrát nalézáte válečnou deathmetalovou taktiku „Blitzkrieg“, kterou vytvořili na jižní Moravě DMC společně s grafickým mistrem Deatherem. I jemu jsme věnovali v novém vydání místo. Zajímavým se jeví symbolická návaznost na dávno pohřbený festival Open Hell, na jehož památníku se letos chystá první ročník Enter The Eternal Fire Festu. Na něm určitě nezahrají Vlakin a INGROWING, SILENT STREAM OF GODLESS EOLEGY ani CATASTROFY. Při pohledu do obsahu o pár centimetrů níž vám bude jasné, proč zrovna tato jména.
Aktuální číslo Pařátu budeme rozesílat v pátek 17. a v pondělí 20. dubna, ze Slovenska v sobotu 18. dubna. Prosíme o trpělivost při zpětných reakcích na vaše objednávky. Jak je uvedeno zde, duben pro nás je a bude velmi náročný. Děkujeme za přízeň a snad se vám nové číslo bude zamlouvat. Pokud byste k němu chtěli poslat i něco z Pařátshopu, objednávejte zde.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »