PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

NĚKOLIK SLOV K 59. ČÍSLU PAŘÁTU

Letak_08-2014-CZSrpnová čísla Pařátu (kompletní obsah a další informace čtěte zde), kvůli Brutal Assaultu o dva týdny urychlená než vydání v jiných částech roku, jsou z naší strany vždy „na krev“. Nejmenší časový rozestup, nejvíc práce, ale nakonec zase všechno dobře dopadlo 🙂 V prodeji bude nové číslo poprvé na Brutal Assaultu ve stánku Pařátu, ale až ve čtvrtek 7. srpna! Na místě s distrem už nás zastihnete od středy poledne (celá zpráva zde), ale časák dovezou až ve čtvrtek. Myslíme si, že nikdo se po středě nesbalí a neodjede 🙂 Na místě bude výtisků moře moc, není nutné se hlásit dopředu, což platí i pro předplatitele. Pokud si budete chtít Pařát vyzvednout přímo u nás v distru, stačí se dostavit, nahlásit svoje jméno (které máme v databázi předplatitelů), my si vás odfajfkujeme a hotovo. Pokud se nezastavíte, pošleme poštou v pondělí 11. srpna. Tentýž den budeme rozesílat také ze Slovenska.  Až do nedle 10. srpna večer platí tradiční akce, že kdo si k novému Pařátu objedná 1-2 CD nebo tričko z Pařátshopu, při úhradě bankovním převodem ho bude stát doporučená pošta pouze 19 Kč. Platí i pro Slovensko s převodem na eura.

POZOR: Od úterý 5. srpna 22:00 až do pondělí 11. srpna ráno nebudeme vyřizovat žádné objednávky, odpovídat na žádné e-maily, ani aktualizovat e-shop. K dipozici budeme pouze na Brutal Assaultu. Cokoliv si v této době objednáte z e-shopu, nezaručujeme, že po Brutal Assaultu bude skladem. Budete-li chtít dovézt něco z e-shopu na Brutal Assault a neplatit tak poštovné (celý shop rozhodně na místě nebude :-), ozvěte se nám do úterý 5. srpna 22:00 na redakce@paratmagazine.com Zboží vám nachystáme a budete si ho moci u nás vyzvednout kdykoliv po dobu festivalu. Předplatitelé navíc tradičně s věrnostní slevou. Info zde.

Jsme na konci letního maratónu a nyní předáváme štafetu vám! Těšíme se vás na Brutal Assaultu a následně o týden později na Gothoomu! (celá zpráva zde)

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »