PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

NA PŘELOMU SRPNA A ZÁŘÍ PŘESTĚHUJEME PAŘÁT DO (ČESKÉHO) SLEZSKA

paratmagazine com bez nazvuPřesně po deseti letech opouštíme Orlické hory a Pařát stěhujeme do Slezska. Kam přesně nahlédněte ZDE. Co to konkrétně znamená? Než vše uvedeme do plného provozu, od středy 25.8. až do neděle 5.9. bude Pařátshop fungovat pouze v omezeném režimu. Pokud si v té době objednáte Pařát, předplatné, tričko nebo nějakou drobnost, vaši objednávku vyřešíme dřív. Určitě ne hned, ale během pár dnů. Ovšem pokud si objednáte štos CD, tak litujeme a k vyřízení takových objednávek se dostaneme až první zářiový víkend.

Na adrese v Háji ve Slezsku chystáme nové moderní studio s prostornými sklady, ale stěhování celé firmy spojené s inventurou samozřejmě zabere hodně času. Začátkem září rovněž rozšíříme možnosti přepravních služeb o DPD a Zásilkovnu.

Rozhraní pro odeslání objednávky z Pařátshopu ve středu 25.8., je datum vytvoření objednávky nejpozději v úterý 24.8. 22:00. Ve středu taktéž rozešleme všechny objednávky s vinyly SSOGE a V.A.R. Na poslední chvíli došlo k nečekaným problémům u výrobce, proto nelze dřív.

Děkujeme za pochopení a maximální spolupráci. 

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »