PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

NA PAŘÁTSHOP LETOS NA FESTIVALECH NENARAZÍTE

Banner na plotNa Obscene Extreme 2018 jsem slavnostně (a plánovaně) zdemoloval distro a tím zakončil mnohaleté putování po českých festivalech. Článek na webu Pařátu k přečtení ZDE.

Pak už jen slovenský Gothoom, ale i ten loni naposledy. Letos Pařátshop nebude na žádném festivalu. Do budoucna těžko něco kategoricky vyloučit, ale Pařát je z nějakých 99% jen moje volnočasová aktivita a už si nedokážu představit rozbourat sklady a vyjet například (i s nabalením a vybalením) prakticky na týden na Brutal Assault, Pro mě osobně zbytečné, když spočtu čas plus náklady, a neznám nikoho spolehlivého a ochotného, komu bych distro mohl na festival svěřit. Místo toho na festivaly rád vyjíždím jako fanoušek bez starostí a zodpovědnosti.

Každopádně Pařátshop budu v červenci rozšiřovat o další sklad a chystám nová vydání (CD,LP, MC, merch). O všem budu postupně informovat.
K tomu všemu mě motivuje vaše úžasná podpora.

Na Pařátshop sice letos na festivalech nenarazíte, ale budete-li mít cestu kolem, klidně se zastavte pro věci z Pařátshopu k nám do Háje ve Slezsku. Celá zpráva ZDE.

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »