PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

“Morana” OD CHLAD BUDE POKŘTĚNA UŽ V PÁTEK 22. ZÁŘÍ

ChladJak je uvedeno v tiskové zprávě ZDE, první řadové album CHLAD s názvem “Morana” na CD vyjde a zároveň bude pokřtěno ve Frýdku-Místku už za 5 dnů!

CHLAD koncertují minimálně, takže vystoupení na domácí půdě slibuje nevšední zážitek. Akce vypukne počínaje osmou večerní a kapely zahrají v pořadí COUNTESS BATHORYBLACK HEAVEN, CHLAD a FROM BEYOND.

Na křtu alba “Morana” budu osobně přítomen (ale nikoliv s distrem) a na místo dopravím také všechny vaše objednávky na cokoliv z Pařátshopukteré budou vytvořené a zaplacené nejpozději v pátek 22. září v 08:00. Pokud nechcete platit poštovné, u objednávky vytvořené v Pařátshopu ZDE zaškrtněte osobní odběr, do poznámky připište F-M a je to. Záhy vás budu kontaktovat a vše domluvíme individuálně. Pakliže se vám nechce registrovat online, pište rovnou na petr@paratshop.cz 

Zároveň připomínám, že pánská trika CHLAD (“Morana”) a DISSOLVING OF PRODIGY (“Loučení se světem pozemským”) lze v Pařátshopu ZDE předobjednat pouze do zítřka (18.9.) 06:00. Poté budou oba motivy z Pařátshopu odstraněny. Neděláme ani kus navíc!

Děkuji za pozornost a přeji fajn zbytek víkendu. Případně se budu těšit v pátek večer na baru 🙂 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »