PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

MLADEJ BRŮNA – Syn starýho Brůny

paratmagazine com mladej brunaKdo by neznal jeden z třiceti případů majora Zemana pojmenovaný Studna. Svého času mu byl přisuzován statut prvního československého hororu. Tento díl, jakožto celý seriál, vzniknul v sedmdesátých letech minulého století a je holt poplatný politické ideologii té doby. Ať už to bylo jak chtělo, postava starýho Brůny, který ubil sekerou svojí ženu a pak chtěl zabít i svého syna, se stala kultovní a mluví se o ní dodnes.

Merchandise se starým Brůnou jsme vydali v létě 2016, během dalších let udělali ještě tři dotisky a další už nechystáme. Místo toho se po téměř 45 letech od „nabytí popularity“ dočkává svého merchandise také mladej Brůna, syn starýho Brůny. Pokud vlastníte triko nebo mikinu se starým Brůnou, máte šanci zkompletovat rodinu, protože paní Brůnová se svého merchandise určitě nedočká 🙂

Merchandise s mladým Brůnou vychází v “Retro edition” v nákladu pár desítek kusů pro pobavení skalních fanoušků. Těm není třeba vysvětlovat bližší podrobnosti a zdůrazňovat, aby vše brali s patřičným nadhledem.  

Pánská trika a mikiny zipovky s kapucí budou k dostání od 31.3. Objednávat můžete v Pařátshopu ZDE

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »