PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

KONEC PAŘÁTSHOPU NA FESTIVALECH V ČESKU

Na Obscene Extreme jsme slavnostně (a předem plánovaně) zdemolovali distro a tím zakončili nejen letošní distro sezónu s Pařátshopem, ale i celkové mnohaleté putování po českých festivalech. Na MetalGate Czech Death Fest a Obscene Extreme jsme se vrátili po třech letech, abychom si to ještě naposledy užili. Od příštího roku už Pařátshop fyzicky najdete pouze na slovenském Gothoomu, tak jako v uplynulých letech.
A co z toho vyplývá? Vlastně vůbec nic. Před každým odjezdem na festivaly rozhlašujeme, že kdo chcete něco vzít na místo, ozvěte se, zboží si kdykoliv během festivalu u nás vyzvedněte a neplaťte poštovné. Na místo toho z krámu taháme jen málo, protože nejezdíme kamionem, takže samozřejmě potom posloucháme proč nemáme velikost trička tu a tu… což je ohromně zábavné 🙂 Přitom se stačilo dopředu ozvat a konkrétní věc (konkrétní velikost) bychom s sebou vzali.
Upřímně, Pařátshp je již tak zavedený e-shop, že je pro nás utrpením balit věci na festival, pak je zase vybalovat. Raději si festivaly budeme užívat jinak a samozřejmě po domluvě na ně cokoliv můžeme přivézt, pokud na ně pojedeme 🙂 Akorát jednou za rok na Gothoom uděláme výjimku, distro rozložíme a skvěle se pobavíme se slovenskými přáteli.
Tedy ještě jednou; co se změní? V podstatě nic 🙂 Objednávejte, pište, kdykoliv budete chtít. Samostatná vydání Pařátu zasíláme bez poštovného i na Slovensku (objednávat možno zde), zboží z Pařátshopu máme na tak nízké cenové úrovni, že se vám objednávky vyplatí i s poštovným. Navíc jste-li předplatitelé Pařátu, jako výraz díku můžeme mít pro vás ještě lepší nabídku. Informace zde.

Ještě jednou děkujeme za přízeň a podporu na letošním MetalGate Czech Death Festu, Gothoomu a Obscene Extreme!

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »