PAŘÁT Magazine
Tištěný časopis o metalové hudbě

KAREL KOPFRKINGL – Spalovač mrtvol

KAREL KOPFRKINGL - Spalovač mrtvolJelikož letošní léto má být žhavé jako pec v krematoriu, připravili jsme nové merchandise s osobou, která má k tomuto tématu velmi blízko. Postava zaměstnance krematoria Karla Kopfrkingla je pochopitelně fiktivní. Filmový snímek Spalovač mrtvol s Rudolfem Hrušínským v hlavní roli byl podle stejnojmenné knihy Ladislava Fukse režisérem Jurajem Herzem natočen už v roce 1968, ale vysílat se mohl až po pádu bolševika.

Postava psychopata Karla Kopfrkingla, muže, jež svojí práci miloval a stala se pro něj vším, je natolik bizarní a morbidní, až některé jeho filmové hlášky v oblasti černého humoru zlidověly. Proto věříme, že vás potěší i toto merchandise.

Pánská trika nebo mikiny (značka textilu Fruit of the Loom, tabulku velikostí na požádání zašleme) si můžete předobjednat až do 10. července v Pařátshopu zde. Pokud se nechcete registrovcat, pište na redakce@paratmagazine.com  Merchandise bude poprvé k dostání 20. července na festivalu Gothoom ve stánku Pařátu, ten den začneme rozesílat i poštou.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »