PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

KAPRÁL – Velitel knížecího vojska

kapral-letak1Bylo nebylo, dávno nedávno, jedno knížectví. V něm žili nejen Máchalovi, ale také kníže Josef Sličný, princezny Angelína a Adélka, pan správce nebo kaprál – velitel knížecího vojska. Z pohledu dneška pohledu něco jako ministr obrany (úsměv).
Ač se kaprál vytahoval, jak je jeho armáda silná a dobře vycvičená, opak byl pravdou, což se naplno ukázalo například při zatýkání Petra Máchala nebo u plánované přehlídky pro knížete.
Dál asi netřeba pokračovat… vždyť kdo by neznal kaprála, „geniálního vojenského stratéga“ (úsměv).

Po téměř 40 letech od svého nejslavnějšího tažení má kaprál konečně svůj merchandise. Pánská trička vychází v “Retro edition” v nákladu pár desítek kusů pro pobavení skalních fanoušků. Těm není třeba vysvětlovat bližší podrobnosti a zdůrazňovat, aby vše brali s patřičným nadhledem.

Pokud si chcete tričko s kaprálem přidat do sbírky, předobjednávejte v Pařátshopu ZDE pouze v období od 24. října do 7. listopadu. 11. listopadu pofičí zásilka k vám. Proč pouze na předobjednávky? Článek ZMĚNA V DISTRIBUCI MERCHANDISE Z DÍLNY PAŔÁTU je k přečtení ZDE.
K tričku se samozřejmě dá přiobjednat cokoliv dalšího z Pařátshopu a třeba také uplatnit slevu za předplatné, pokud ji máte nastavenu. Info ZDE

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »