PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE O SRPNOVÉM 65. ČÍSLE PAŘÁTU

Letak_08-2015-CZ-infoPo 16 letech je Pařát v nejlepší formě. Aspoň my to tak cítíme, protože toto číslo vzniklo v rekordně krátkém čase. Ne, není spíchnuté horkou jehlou, na všem jsme si dali záležet tak jako vždy, akorát se nás příliš netýkaly červencové pařáky. Naštěstí se nic nepo*ralo a už šestý rok po sobě máte možnost pořídit si Pařát přímo na Brutal Assaultu. A třeba i něco na sebe s motivem tohoto magazínu. Dlouho slibovaný merchandise na letošní rok je konečně v prodeji.
Kritérium pro výběr kapely na titulní stranu (a tím její rozebrání do šroubku) bylo tentokrát poněkud jednodušší (úsměv) – aby to bylo historicky poprvé a hrála na Brutal Assaultu. Snad jsme vás potěšili i dalším výběrem majícím souvislosti třeba v daleké historii. Ať už se jedná o „Time Ruins Also Beauty“, výroční plakát „Domination“ a další perličky.

Obsah nového čísla zkontrolujte zde, objednávat můžete bez poštovného zde nebo v Pařátshopu zde. Pařát si budete moci tak jako každý rok vyzvednout/koupit nejprve přímo na Brutal Assaultu v našem stánku. Na místě s Pařátshopem budeme od středy poledne až do sobotní noci. Najdete nás na stejném místě jako loni. Pokud by někdo ještě nebo už nevěděl kde, nahoře na „zelené louce“ se bude stačit trochu rozhlédnout, podle dvou bannerů na stánku nás nebude možné minout. Pařát bude k dostání od čtvrtka zhruba na poledne. Pokud máte předplatné, stačí se pouze zahlásit a během pár vteřin vyřízeno. Kdo si svojí kopii z jakéhokoliv důvodu nevyzvedne, tomu ji pošleme v pondělí/úterý po festivalu, stejně jako všechny objednávky došlé v tomto týdnu. Ze Slovenska zásilky vyexpedujeme ve středu 13. srpna. Během Brutal Assaultu nebudeme aktualizovat Pařátshop, takže se může stát, že po festivalu vás zklameme. V případě, že z Pařátshopu budete chtít něco přivézt na Brutal Assault a samozřejmě neplatit poštovné, objednávky pište do soboty 20:00 na redakce@paratmagazine.com Na místě bude možné vyřídit také předplatné a vůbec cokoliv! Těšíme se na vás!

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »