PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE O ROZESÍLÁNÍ NOVÉHO VYDÁNÍ PAŘÁTU

Když začali TANKARD sypat svůj „alcoholic metal“, mnozí z vás ještě ani nebyli na světě. A já měl na základní škole jiné starosti. Pro někoho burani, alkoholici, „typicky ožralí skopčáci“, pro jiného kult. Tak už to bývá. A popravdě: poslední dobou mám ještě raději lidi nad věcí. Teprve nedávno jsem si uvědomil, že TANKARD patří mezi tu malou hrstku aktivních kapel s kořeny v osmdesátých letech, která se v Pařátu ještě nikdy neobjevila. Zvláštní. Proto nastal čas nápravy, a rovnou ve velkém stylu. Totéž se dá říci o Kärtsym Hatakkovi. Máme ho na rozhovoru vůbec poprvé. Stejně tak PROCH, VAGINAL ANOMALIES a mnoho dalších jmen, ale to je těžký underground a navíc kapely s nesrovnatelně menší historií než uvedení titáni. U nich je nutné vyzdvihnout opravdovou profesionalitu. I po dvaceti nebo dokonce třiceti letech kontaktů s médii vám trpělivě odpoví na každý dotaz a je na nich patrné, jak si to užívají. Na opačném pólu se nachází nevypočitatelní lidé jako Glen Benton. O jeho extempore čtěte uvnitř magazínu.
Již počtvrté v řadě, vlastně od začátku letošního roku, v Pařátu na CD exhumujeme historii tuzemského extrémního metalu. Tentokrát death metalu. Jsme si vědomi toho, že na jméno PARRICIDE si po téměř dvaceti letech od vydání poslední nahrávky vzpomene už jen hrstka pamětníků, ale pokud bychom „jenom“ jim udělali radost, účel bude splněn. Do devadesátých let spadá i plakát BURZUM nebo vzpomínka na MONASTERIAL CRYPT.

83. číslo Pařátu budeme poštou rozesílat od pátku 24.6., o den později ze Slovenska. Pro nalistování kompletního obsahu Pařátu klikněte zde, rovnou objednávat bez poštovného můžete zde. Jste-li ze Slovenska, objednávejte rovněž přes formulář zde. Další informace pro slovenské čtenáře najdete zde. Pokud budete chtít přibalit něco z Pařátshopu, vybírejte zde. Poštovné je tradičně 69 Kč u bankovních převodů a 99 Kč u dobírek, u poštovného na Slovensko je částka stejná přepočtená na eura. Jestliže se nechcete na tomto webu ani v Pařátshopu registrovat, pište rovnou na redakce@paratmagazine.com

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »