PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE O ROZESÍLÁNÍ AKTUÁLNÍHO 84. VYDÁNÍ PAŘÁTU

Po srpnu 1993 už norská blackmetalová scéna nikdy nebyla tou, jakou bývala. 25 let po vraždě Euronyma jsme původně plánovali věnovat titulní stranu a titulní článek tohoto čísla True Norwegian Black Metalu, tedy tzv. první vlně norského black metalu, ale do uzávěrky se nám bohužel nepodařilo sehnat komentáře všech norských muzikantů, které do toho článku chceme. Z toho důvodu jsme se raději rozhodli ještě o dva měsíce posečkat a jako návnadu reinkarnujeme článek Norsko v plamenech, který v Pařátu vyšel už v roce 2011 a od té doby neztratil nic ze své aktuálnosti. Na titulní stranu aktuálního vydání se tak posunuli CATHEDRAL, které fanouškům „old metalu“ netřeba povrchně představovat, ale obšírně ano (úsměv). Od vydání jejich rozlučkového alba letos uplynulo pět let.
Rok 1993 se mj. nesl ve znamení „Icon“, rok 1994 zase symbolizuje název „Tales Of The Tousand Lakes“ a na letopočet 1996 vzpomínáme v souvislosti s prvním albem SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY. Jak se záhy dočtete, v letošním roce vydáme ještě jednu reedici, tentokráte v digipakovém balení mimo samotný magazín. Devadesátá léta AGGRESSIVE TYRANTS prostě nemůžeme opomenout, byl to kult! Stejně tak se moc těšíme na vinyly SOUL MASSACRE a RAMCHAT, které Pařát již brzy vydá.

83. číslo Pařátu budeme poštou rozesílat ve středu 24. října, ze Slovenska v sobotu 27. října. Pro nalistování kompletního obsahu Pařátu klikněte zde, rovnou objednávat bez poštovného můžete zde. Jste-li ze Slovenska, objednávejte rovněž přes formulář zde. Další informace pro slovenské čtenáře najdete zde. Pokud budete chtít přibalit něco z Pařátshopu, vybírejte zde. Poštovné je tradičně 69 Kč u bankovních převodů a 99 Kč u dobírek, u poštovného na Slovensko je částka stejná přepočtená na eura.

Pakliže vám není něco v této zprávě jasné, pište na redakce@paratmagazine.com nebo volejte 774 967229

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »