PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE O ROZESÍLÁNÍ 97. ČÍSLA PAŘÁTU

paratmagazine com p97czDivný rok je u konce. Poprali jsme se s ním ne nejlépe, nýbrž nejlépe, jak jsme mohli. Pařát má za rok 2020 nejvíc předplatitelů ve své historii. Alespoň touto cestou bych chtěl poděkovat každému z nich stejně jako každému, kdo během roku vyvinul iniciativu a Pařát si objednal, koupil – nebo nějaké tituly z Pařátshopu. Všem, kteří na věcech nehledají jen to špatné a dokážou vystoupit ze své komfortní zóny, aby projevili zájem o tento časák.
V roce 2021 už možná nic nebude jako dřív, ale já musím na tomto místě už po desáté napsat v podstatě to samé. I v dalším roce bude Pařát pokračovat ve stejném formátu, na jaký jste zvyklí od roku 2010. Zvolňovat není proč, zrychlovat pro změnu při našich skromných možnostech není možné. Na nic si nestěžujeme a pokračujeme jako doposud.
Do dalšího roku přeji co největší nadhled, pokoru, respekt, sílu, nepolevující nadšení a samozřejmě ty pevné nervy.

——————————————————————————————————

97. číslo Pařátu oficiálně vyjde v úterý 15. prosince, v ten den jej také začneme rozesílat. Kompletní informace o rozesílání včetně Slovenska čtěte ZDE.

Pro nalistování kompletního obsahu Pařátu klikněte ZDE. Rovnou objednávat i bez poštovného můžete v Pařátshopu ZDE, Jste-li ze Slovenska, objednávejte rovněž přes formulář v Pařátshopu ZDE. Další informace pro slovenské čtenáře najdete ZDE. Pokud budete chtít přibalit něco z Pařátshopu, vybírejte ZDE. Poštovné při zaslání Pařátu s CD, LP, TS… je tradičně 69 Kč u bankovních převodů a 99 Kč u dobírek, u poštovného na Slovensko je částka stejná přepočtená na eura.

Pakliže vám není něco v této zprávě jasné, pište na redakce@paratmagazine.com nebo volejte 774 967229

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »