PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE O ROZESÍLÁNÍ 101. ČÍSLA PAŘÁTU

paratmagazine com p101 cz 1Když vycházely řadovky „Road To Octagon“ (2010) a „Vigorous And Liberating Death“ (2014), zrovna jsme ohledně titulní strany a titulního článku měli jiné plány, ale už pár let jsme v podstatě čekali, až nebo jestli tu třináctou řadovku dotáhnou, abychom mohli Mikovi a spol. vzdát poctu způsobem, jakým vidíte na titulní straně a čtyřech stranách uvnitř Pařátu.
Jsme rádi, že po více než čtyřech letech můžeme podpořit vydání druhého alba SOUL MASSACRE, stejně tak rovnou dva vinylové tituly dvou českých stěžejních kapel. Neustále říkáme, že vinylový formát je krásná věc, ale z hlediska návratnosti vložených finančních prostředků běh na dlouhou trať, spíš běh do slepé uličky. Na tento formát rozhodně nerezignujeme, ale v budoucnu na něm tu a tam vydáme pouze z našeho pohledu podstatná alba tuzemské metalové historie, která na vinylu ještě nevyšla, a pokud bychom se do toho neopřeli my, tak by asi nikdy nevyšla. Nalistujte si rozhovor s Markusem a Kaiem v rubrice Label story. Ohledně vinylů tam mluví věcně.
Třicet let letos slaví nejen první album DARKTHRONE, které rozebíráme v rubrice 30 let poté, ale ke stejnému výročí se letos dopracovala také alba „Twilight Of The Gods“ a „Human“, na tuzemské scéně vznikli v roce 1991 například PLASTIC GRAVE.

——————————————————

101. číslo Pařátu budeme z Česka posílat 20.-21.8., ze Slovenska v pondělí 23.8. Pro nalistování kompletního obsahu Pařátu klikněte ZDE. Rvnou objednávat můžete v Pařátshopu ZDE Jste-li ze Slovenska, objednávejte rovněž přes formulář v Pařátshopu ZDE Další informace pro slovenské čtenáře najdete ZDE Pokud budete chtít přibalit něco z Pařátshopu, vybírejte ZDE Poštovné při zaslání čehokoliv z Pařátu je paušální a činí 69 Kč u bankovních převodů a 99 Kč u dobírek, u poštovného na Slovensko je částka 2,99 E.

Pokud máte předplatné doporučenou poštou, během víkendu 21.-22.8. vám dorazí na mail číslo zásilky pro sledování jejího pohybu. Pokud máte předplatné obyčejnou (neregistrovanou) poštou, v případě nedodání nás kontaktujte nejdříve 1.9. Zásilka odeslaná obyčejnou poštou 20.-21.8. k vám s největší pravděpodobností doputuje v úterý 24.8. nebo o den později, ale klidně to může trvat i týden, deset dnů. V tomto případě nemá Česká pošta žádný časový rámec a pohyb zásilky nelze sledovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »