PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE O NOVÉM ČÍSLE PAŘÁTU

Letak_10-2014-CZŠedesátka bývala vnímána jako hraniční pásmo odchodu do důchodu. I když se potencionálním českým a slovenským důchodcům věk odchodu do zaslouženého odpočinku stále posouvá, šedesátka je věk, kdy už je to zkrátka na dohled. Tím chci jenom říct, že se budeme řídit zásadou budoucnosti, kdy není vůbec jisté, jestli se nějaké penze dožijeme a nedodýcháme při pracovním procesu (úsměv). Takže jedeme dál!
Každopádně „stará garda“ v tomhle čísle válí a rozhodně to není o tom, že bychom jen s nostalgií vykopávali mrtvoly. VADER, OBITUARY nebo CANNIBAL CORPSE jsou jména, na která každý rád vsadí i po dvaceti-třiceti letech, stejně tak mám velkou radost, že jsme mohli vydat novou desku tuzemských matadorů V.A.R., zavzpomínat na ENOCHIAN, ANCIENT, opět nahlédnout do pro metal exotických končin a přivítat také i řekněme mladé kapely jako ET MORIEMUR, SKÁLMÖLD, COPROCEPHALIC a několik dalších.

60. číslo Pařátu si již můžete objednat v sekci Koupě a předplatné, obsah zkontrolovat v sekci Aktuální číslo. Pokud chcete nahlédnout na něco málo z grafiky, zde je krátké video. Všechny objednávky došlé do čtvrtka večera pošleme v pátek a v sobotu, další průběžně. Ze Slovenska budeme rozesílat taktéž v sobotu 18.10. Pokud budete chtít k Pařátu ještě něco z Pařátshopu, tradičně můžete využít levnější pošty. Při objednávce 1-2 CD nebo jednoho trička bude doporučená pošta pouze 19 Kč, u větších zásilek standardně 60 Kč při úhradě bankovním převodem, 90 Kč dobírka. V případě zájmu o metalový kalendář (info zde), využijte poštovné zdarma. Platí i pro Slovensko.

Děkujeme, že jste a že to máme pro koho dělat.

Herdron

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »