PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE O 62. ČÍSLE PAŘÁTU

Leták 62 - CZVýdrž, dlouhověkost, odhodlání, kvalita… dvacet dalších superlativů by nestačilo k popisu NAPALM DEATH. Prostě legenda, kterou konečně vítáme i na titulní straně Pařátu. V předchozích čtyřech číslech jsme vydali alba kapel majících na zádech minimálně dva křížky. Tentokrát dochází na „neposkvrněnou“ formaci GUTTER SLUT, u jejíž muziky se zasmějete, zatančíte… možná i zapláčete, pokud grindcoru neholdujete. V příštím čísle se zase vrátíme „do starých kolejí“, protože už se na vás těší deathmetalisté z jižní Moravy DMC s novinkovým albem „Blitzkrieg“. Ano, jsou to ti samí, jimž jsme vydali už „Murdered Power“ v roce 2012.
Ke dvaceti letům se dopracovali SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY, ještě dál jsou LIVIDITY, PRIMORDIAL, ANCIENT RITES nebo koneckonců také IN THE WOODS…, jež na letošek ohlásili comeback. Dvacet let si také připomínáme od edice prvotiny MOONSPELL. Jejímu původnímu obalu na velkém formátu jsme nemohli odolat. Stejně tak zpěvačce THE AGONIST nebo představě, že R-E-T svoje místo na plakátu pojmou také jako setkání s bývalými spoluhráči. Plakát SEPTICFLESH pro vás vytvořil přímo Seth, jemuž „ukrást“ čas na rozhovor nebylo vůbec jednoduché.
Opět jsme se vypravili i do pro metal netypických zemí. Zástupce metalové scény z Botswany a Pakistánu vítáme na stránkách Pařátu poprvé. To Brazílie rozhodně není „exotickou zemí“, ale uznejte, tři pohledné dívky řezající thrash metal, to tady dlouho nebylo. Pokud vůbec kdy bylo. NERVOSA rules! Původem z Brazílie je také Iggor Cavalera, který v našem „horkém křesle“ vystřídal svého bratra. Ani v letošním roce nebude chybět rubrika o zpěvácích, do které znovu přilákáme kapitální úlovky.

62. číslo Pařátu (jeho obsah můžete zkontrolovat zde) začneme rozesílat ve čtvrtek 19. února (objednávat můžete zde) a hned den druhý můžete vaší zásilku očekávat. Všechny objednávky došlé později budou vyřizovány v následujících dnech. Na Slovensko zavítáme v pátek 20. února, což znamená, že slovenští čtenáři Pařát obdrží v pondělí 23. února. Až do neděle 22. února platí tradiční akce, že budete-li chtít k novému Pařátu poslat 1-2 CD nebo jedno tričko (vybírat můžete zde), zašleme doporučeně a cena se navýší pouze o 19 Kč. Neplatí u dobírek! Při objemnější zásilce částka stoupne na 60 Kč při úhradě bankovním převodem, 90 Kč u dobírky. Totéž platí i pro Slovensko v přepočtu na eura.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »