PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE KOLEM VYDÁNÍ NOVÉHO ČÍSLA PAŘÁTU

leták Pařát 5252. číslo Pařátu vyjde podle plánu v pátek 14.6. na festivalu MetalGate Czech Death Fest  Pořídit si ho budete moci ve stánku PařátShopu. Poštou budeme rozesílat od pondělí 17. června, ze Slovenska ve středu 19. června.

Kompletní obsah je možné omrknout v sekci „Aktuální číslo“, objednat můžete v sekci „Koupě a předplatné“, pokud by vás zajímalo vícero věcí, lze objednat přes www.paratshop.cz. Kdyby se vám ale nechtělo nikde registrovat, stačí napsat e-mail na redakce@paratmagazine.com a bude to vyřešené.

I pro toto číslo platí akce, že kdo si s novým Pařátem objedná jedno tričko nebo  1-2 CD (neplatí u dobírek!!!), doporučené poštovné bude pouze 19 Kč. Při větší hmotnosti platí klasika pošta 60 Kč při úhradě předem (doporučeně) a 90 Kč dobírka.  Při objednání samotných Pařátů je poštovné nula, ale nesmíte se registrovat v PařátShopu 🙂 Akce je platná do neděle včetně.  Pokud nás zároveň podpoříte koupí samolepky Pařátu (info zde), předem děkujeme ještě víc 🙂

Budete-li chtít vzít nějaké věci ze shopu na MetalGate Czech Death Fest, dejte nám vědět do čtvrtka večera. Pátek/sobota nebudeme fungovat, nebudeme vyřizovat žádné maily!

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »