PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE KOLEM NOVÉHO ČÍSLA PAŘÁTU

PARAT_53_flyerJak bylo již x-krát zmíněno, 53. číslo bude poprvé v prodeji na festivalu Brutal Assault. Pouze ve stánku PařátShopu, po celou dobu festivalu. začínáme ve středu na poledne, končíme v neděli v 1 ráno. Mezitím občas i pospíme 🙂 Budeme mít plachtu s logem na stánku, viditelnost na 100 metrů, minout nás bude moct jen slepý 🙂 Čísel budeme mít dost, vycházíme ze zkušeností z minulých let, i když dojdete v sobotu večer, mělo by se na vás dostat. Předplatitelé se nemusí hlásit předem; prostě příjdete, řeknete jméno, my si vás odfajfkujeme na seznamu a hotovo. Samozřejmě je nám jasné, že např. kdo nepojede autem a nemá si Pařát kam schovat, aby se nepomuchlal, raději využije zaslání poštou. Učiníme tak v pondělí 12.8. (ze Slovenska o den později).

Pokud budete chtít cokoliv z PařátShopu vzít na Brutal Assault, ideálně nám o tom dejte vědět do neděle večer, protože pochopitelně nebudeme brát úplně vše. nemusíte se nikde registrovat, stačí napsat na redakce@paratmagazine.com. Pokud zboží nebude skladem, můžeme ještě doobjednat. Pro balíček si pak budete moci přijít kdykoliv, třeba v sobotu večer. I na festivalu pochopitelně bude platit 10% sleva pro předplatitele Pařátu. No a když si nebudete chtít nic pořídit, ještě to neznamená, že se nemůžete k nám zastavit. přijďte pokecat, co se vám na Pařátu líbí, nelíbí, doneste butylku a bude veselo 🙂

Předem upozorňujeme, že od středy 7.8. až do neděle 11.8. včetně budeme fungovat pouze na Brutal Assaultu. Nebudeme vyřizovat maily ani žádné objednávky. Pokud budete chtít s novým Pařátem v pondělí 12. srpna poslat i něco z PařátShopu, ideálně to dejte vědět dřív, protože se dá čekat, že po Brutal Assaultu bude sklad dost vybílený. Jako vždy bude platit akce, že kdo si k Pařátu objedná ještě 1-2 CD nebo jedno tričko, doporučené poštovné navíc bude činit pouze 19 Kč.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »