PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE K VYDÁNÍ 75. ČÍSLA PAŘÁTU

Poslední vteřinou letošního roku si připomeneme 25 let od konce Československa. Taky si říkáte, jak ten čas strašlivě letí? Pro toto blížící se výročí jsme připravili speciální Česko-Slovenské „retro“ vydání. To se zároveň stává symbolickým gestem soudržnosti, protože to v oblasti undergroundového metalu snad ještě nevymizelo, na rozdíl od jiných sfér.

Nesnažíme se klást důraz na důkladnost. Pařát není kniha, nýbrž metalový časopis. Mohla v něm být jiná témata a rozhovory, ale nejsou, protože je aktuální číslo takové, jaké je. Berte v potaz, že o mnohém dalším z historie Československé (nebo české a slovenské) metalové scény jsme už psali, ty články se ve starších vydáních dají snadno dohledat, o jiných jsme třeba i psát chtěli, ale nebyl zájem druhé strany (nebo z vícero dalších stran).

Připravit toto vydání nebylo vůbec jednoduché, ale podařilo se. A to je hlavní. Na nic víc už se historie ptát nebude.

Rozesílat budeme v pondělí 24. a v úterý 25. dubna, o den později bude zásilka u vás. Ze Slovenska bude posláno ve čtvrtek  27. dubna. Pro nalistování kompletního obsahu Pařátu klikněte zde, rovnou objednávat bez poštovného můžete zde. Jste-li ze Slovenska, objednávejte rovněž přes formulář zde. Další informace pro slovenské čtenáře najdete zde. Pokud budete chtít přibalit něco z Pařátshopu, vybírejte zde. Poštovné je tradičně 60 Kč u bankovních převodů a 90 Kč u dobírek, u poštovného na Slovensko je částka stejná přepočtená na eura. Jestliže se nechcete na tomto webu ani v Pařátshopu registrovat, pište rovnou na redakce@paratmagazine.com

Děkujeme!

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »