PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE K ROZESÍLÁNÍ 104. ČÍSLA PAŘÁTU

paratmagazine com p104 czPo delší době není na titulní straně Pařátu něco spojené s konkrétní kapelou. Volba padla na metalově nejrozvinutější zemi afrického kontinentu. Snad vám informace o tamní scéně přijdou vhod. V tomto vydání Pařátu najdete rozhovor se třemi Rusy a ani jedním Ukrajincem. Pochopitelně je to pouze shoda náhod a příště to může být opačně. Nikdy nebudeme nikoho diskriminovat, ale ani upřednostňovat kvůli jeho původu, pakliže nebude chtít na stránkách Pařátu veřejně prezentovat svoje politické postoje. Válka na Ukrajině je strašná věc a snad jako každý rozumně uvažující člověk si přeji, aby byla ta hrůza co nejdřív zastavena. Je mi líto všech obyčejných lidí, kteří na to jako vždy doplatí jako první, je mi líto ukrajinských umělců, hudebníků, ale stejně tak i těch ruských, kteří se ocitli v patové situaci rukojmích režimu své vlasti. Jsem v denním kontaktu s muzikanty z obou zemí a je jasné, že na metalových scénách v Rusku ani na Ukrajině už nic nebude jako dřív.
Pozitivem v tom marastu je alespoň skutečnost, že covid už se na to nemohl dívat a zmizel neznámo kam (úsměv), čímž povolil stavidla pro návrat metalové scény do normálu. Snad blížící se festivalová sezóna proběhne v poklidu, stejně jako ta klubová. Po nejrůznějších omezováních jsme všichni natěšeni.
Do dalších dvou měsíců přeji co nejvíce zdravého rozumu, co nejméně zloby a zášti a úsměv při radování se z maličkostí. Pokud k tomu přispěje i toto vydání Pařátu, budu za to moc rád.
Petr Herdron 

————————————————————————-

104. číslo Pařátu budeme z Česka posílat v pátek 18.3., ze Slovenska o den později v sobotu 19.3. Pro nalistování kompletního obsahu Pařátu klikněte ZDE. Rovnou objednávat můžete v Pařátshopu ZDE Jste-li ze Slovenska, objednávejte rovněž přes formulář v Pařátshopu ZDE Další informace pro slovenské čtenáře najdete ZDE Pokud máte předplatné a budete chtít přibalit něco z Pařátshopu, vybírejte ZDE Poštovné při zaslání čehokoliv z Pařátu je u České pošty paušální a činí 69 Kč u bankovních převodů a 99 Kč u dobírek, u PPL 79 Kč (dobírky přes PPL neposíláme), u poštovného na Slovensko je částka 2,99 E (pouze Slovenská pošta).

Pokud máte předplatné doporučenou poštou, 18.3. vám dorazí na mail číslo zásilky pro sledování jejího pohybu. Pokud máte předplatné obyčejnou (neregistrovanou) poštou, v případě nedodání nás kontaktujte nejdříve 1.4. a zásilku bychom poslali znovu. Článek na toto téma čtěte ZDE. Dřív vám k tomu nebudeme schopni říct nic jiného než to, že zásilka byla odeslána a ať máte trpělivost, že během pár dnů určitě dorazí. Zásilka odeslaná obyčejnou poštou 18.3. k vám s největší pravděpodobností doputuje už v pondělí 21.3. nebo o den později, ale klidně to může trvat i týden, deset dnů. V tomto případě nemá Česká pošta žádný časový rámec a pohyb zásilky nelze sledovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »