PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE K ROZESÍLÁNÍ 103. ČÍSLA PAŘÁTU

paratmagazine com p102 cz
Tvorba tohoto čísla byla pro mne zvláštní. Nedohledal jsem, kdy naposledy vyšel Pařát v lednu, ale rozhodně to bylo ještě v černobílé éře magazínu, což znamená nejpozději rok 2005. Možná to také teď je lednová premiéra. Otočení cyklu znamenalo, že nejvíc práce jsem dělal přes vánoční svátky a mnoho věcí musel stihnout domluvit do 21. prosince, protože poté spousta lidí ve firmách nastupovala na dovolenou, také u většiny nadšenců bych tipoval, že mají rádi vánoční klid (úsměv). Ale povedlo se a letos tak je na co navazovat.

 

103. číslo Pařátu budeme z Česka posílat 18.1., ze Slovenska o den později ve středu 19.1. Pro nalistování kompletního obsahu Pařátu klikněte ZDE. Rovnou objednávat můžete v Pařátshopu ZDE Jste-li ze Slovenska, objednávejte rovněž přes formulář v Pařátshopu ZDE Další informace pro slovenské čtenáře najdete ZDE Pokud máte předplatné a budete chtít přibalit něco z Pařátshopu, vybírejte ZDE Poštovné při zaslání čehokoliv z Pařátu je paušální a činí 69 Kč u bankovních převodů a 99 Kč u dobírek, u poštovného na Slovensko je částka 2,99 E.

Pokud máte předplatné doporučenou poštou, 18.1. vám dorazí na mail číslo zásilky pro sledování jejího pohybu. Pokud máte předplatné obyčejnou (neregistrovanou) poštou, v případě nedodání nás kontaktujte nejdříve 1.2. a zásilku bychom poslali znovu. Článek na toto téma čtěte ZDE. Dřív vám k tomu nebudeme schopni říct nic jiného než to, že zásilka byla odeslána a ať máte trpělivost, že během pár dnů určitě dorazí. Zásilka odeslaná obyčejnou poštou 18.1. k vám s největší pravděpodobností doputuje ve čtvrtek 20.1. nebo o den později, ale klidně to může trvat i týden, deset dnů. V tomto případě nemá Česká pošta žádný časový rámec a pohyb zásilky nelze sledovat.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »