PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE K NOVÉMU ČÍSLU PAŘÁTU

Toto vydání Pařátu je víc než kdy jindy o lidech a jejich příbězích. O lidech, kterým je dnes minimálně kolem 40 let a na podzemní scéně aktivně začali působit už v devadesátých letech. Někteří dokonce ještě za časů Československa. A jistě mi dáte za pravdu, že devadesátá léta byla neskutečně krásným obdobím. Které se navíc už nikdy nebude opakovat. Ale my tady nejsme od toho, abychom s nostalgickou slzou na oku jen vzpomínali a prudili, „jak kdysi bývalo lépe“. To vůbec.
Všichni, jež se nějakým způsobem na tvorbě tohoto vydání podíleli, dobře ví, proč to všechno kolem undergroundu dělají nebo dělali. Ne proto, aby se stali generátorem peněz a jedna z jejich prvních otázek zněla „co za to?“ Všem takovým bych chtěl poděkovat. Se vší úctou a pokorou.

 

81. číslo Pařátu budeme rozesílat od pátku 20.4. do pondělí 23.4., v úterý 24.4. potom ze Slovenska. Pro nalistování kompletního obsahu Pařátu klikněte zde, rovnou objednávat bez poštovného můžete zde. Jste-li ze Slovenska, objednávejte rovněž přes formulář zde. Další informace pro slovenské čtenáře najdete zde. Pokud budete chtít přibalit něco z Pařátshopu, vybírejte zde. Poštovné je tradičně 69 Kč u bankovních převodů a 99 Kč u dobírek, u poštovného na Slovensko je částka stejná přepočtená na eura. Jestliže se nechcete na tomto webu ani v Pařátshopu registrovat, pište rovnou na redakce@paratmagazine.com

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »