PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE K 94. ČÍSLU PAŘÁTU

paratmagazine com p94cz
Metalovým scénám z různých koutů světa jsme se na stránkách Pařátu už nejednou věnovali, ale rozsah pohledu na Tchaj-wan je zatím největším projektem tohoto druhu. Ze strany Pařátu je to výraz podpory tamní scéně, ale nikoliv politické. Šest stran na téma Tchaj-wan metal scene je výhradně o hudbě. A když si je přečtete… tak bychom si nalhávali, jednoduše vám dojde, že tamní scéna je spíš o tom nadšení, než o kvalitě. Ale o sympatickém nadšení nevelkého počtu lidí (fanoušků) „z druhého konce světa“, kde se plno věcí nestalo takovou samozřejmostí, jako tady.
Je půlka června, tři měsíce poté, kdy v Česku i na Slovensku opatření kvůli koronaviru udeřily v plné síle. Od té doby neskrývá svoje problémy či obavy z budoucnosti mnoho labelů, stejně tak vydavatelů periodik. Někteří už dokonce oznámili ukončení činnosti. My se k ničemu takovému rozhodně nechystáme. Věříme, že nic nezabrání tomu, abychom se u Pařátu zase sešli v srpnu… a dál v takových intervalech, jako doposud. Na přesun do ryze virtuálního světa je ještě času dost.

94. číslo Pařátu oficiálně vyjde v pondělí 22. června. Rozesílat jej začneme už v pátek 19. června a budeme pokračovat přes celý víkend. Na Slovensko máme v plánu zajet v pondělí 22. června.

Pro nalistování kompletního obsahu Pařátu klikněte zde, rovnou objednávat bez poštovného můžete zde,  Jste-li ze Slovenska, objednávejte rovněž přes formulář zde. Další informace pro slovenské čtenáře najdete zde. Pokud budete chtít přibalit něco z Pařátshopu, vybírejte zde. Poštovné při zaslání Pařátu s CD, LP, TS… je tradičně 69 Kč u bankovních převodů a 99 Kč u dobírek, u poštovného na Slovensko je částka stejná přepočtená na eura.

Pakliže vám není něco v této zprávě jasné, pište na redakce@paratmagazine.com nebo volejte 774 967229

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »