PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE K 79. ČÍSLU PAŘÁTU

Když jsem byl malý, moje babička říkala, že dosažení osmnácti let věku je čas, kdy člověk zmoudří a dostane rozum. Vážím si svojí nebožky babičky, byla to chytrá žena, leč v tomto se mýlila (úsměv). Když se ohlédnu za tímto rokem, spíš mám pocit, že jsme se, co se celkově Pařátu týče, zbláznili (úsměv). Jelikož s jídlem roste chuť, příští rok si nelze klást jiné cíle než ještě smělejší, náročnější a pracovně extrémnější.
Rok co rok si připadám jako součást kolovrátku, když to říkám, ale i tentokrát má Pařát za sebou nejlepší rok své existence. A to v mnoha ohledech. Ale opět zůstalo ve vzduchu viset těch několik ale. Ne všechno se povedlo tak, jak jsme to chtěli, jak jsme si to přáli, ale to už je holt život. A o tom, že se nám něco nepovedlo, většinou stejně ani nemáte tušení (úsměv).
AVENGER to sice po 25 letech balí pod původním názvem, ale Pařát bude i v dalším roce fungovat tak, jak jste zvyklí. V 19. sezoně opět dojde k několika menším grafickým změnám, spíš aby řeč nestála, jak se říká. Nic zásadního to nebude.
Jménem celé redakce Pařátu mockrát děkuji za celoroční přízeň a snad se vám bude zamlouvat i to poslední letošní vydání.
Petr Herdron

 

Aktuální číslo Pařátu budeme rozesílat od pátku 15.12. do pondělí 18.12., ve středu 20.12. potom ze Slovenska. Pro nalistování kompletního obsahu Pařátu klikněte zde, rovnou objednávat bez poštovného můžete zde. Jste-li ze Slovenska, objednávejte rovněž přes formulář zde. Další informace pro slovenské čtenáře najdete zde. Pokud budete chtít přibalit něco z Pařátshopu, vybírejte zde. Poštovné je tradičně 60 Kč u bankovních převodů a 90 Kč u dobírek, u poštovného na Slovensko je částka stejná přepočtená na eura. Jestliže se nechcete na tomto webu ani v Pařátshopu registrovat, pište rovnou na redakce@paratmagazine.com

PROSÍME O TRPĚLIVOST. VŠECHNY OBJEDNÁVKY BUDOU VYŘÍZENY V CO NEJKRATŚÍM TERMÍNU!

 

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »