PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE K 78. ČÍSLU PAŘÁTU

Jsou kapely, na které nedáte dopustit. Už dávno nehrají, před lety se rozpadly, ale jejich existence lemovala vaše dospívání, mládí, proto ty jejich písně znáte div ne nazpaměť a nikdy je z hlavy nedostanete. Jaký je ten váš favorit? U mě jsou to THEATRE OF TRAGEDY. Do smrti budu milovat jejich první tři desky. Vývoj po roce 2000 už tolik ne, ale i tak mi to nekazí radost z tohoto jména. Proto je tentokrát obálka a titulní článek Pařátu ve stylu total old school. O původně avizované TIAMAT nepříjdete hned v prosincovém vydání.
Taky bych měl říct, že miluji hudbu DISSECTION a HYPNOTIC SCENERY, proto ty obaly alb na plakátech. Asi už nikoho nemůže překvapit, že v Pařátu najde dost vyloženě retro záležitostí. Takoví jsme a takoví budeme, protože občas se zastavit a zavzpomínat na to, co bylo, je přece krásné.
Připadá mi, že politika hudebních vydavatelství se pozvolna mění a nejsilnější tituly už nevychází v časech předfestivalových, ale po nich, kdy se kapely přesouvají zase pod střechu. Nálož letošního podzimu je nebývale silná. Za sebe stavím na nejvyšší příčky nové počiny HAEMORRHAGE a TAAKE. Škoda, že Hoest trvale odmítá žádosti o rozhovory. Od všech.
Potřetí Pařát vydává split album. Ovšem poprvé se nejedná o nové kapely, v nichž byste našli „provařené ksichty“ z jiných seskupení. Věříme, že tuto šanci MARANA i HISTOS chytnou za pačesy.
Petr Herdron

 

Aktuální číslo Pařátu budeme rozesílat od pátku 20.10. do neděle 22.10., v pondělí 23.10. potom ze Slovenska. Pro nalistování kompletního obsahu Pařátu klikněte zde, rovnou objednávat bez poštovného můžete zde. Jste-li ze Slovenska, objednávejte rovněž přes formulář zde. Další informace pro slovenské čtenáře najdete zde. Pokud budete chtít přibalit něco z Pařátshopu, vybírejte zde. Poštovné je tradičně 60 Kč u bankovních převodů a 90 Kč u dobírek, u poštovného na Slovensko je částka stejná přepočtená na eura. Jestliže se nechcete na tomto webu ani v Pařátshopu registrovat, pište rovnou na redakce@paratmagazine.com

PROSÍME O TRPĚLIVOST. DATUM VYDÁNÍ JE 20.10. VŠECHNY DOŠLÉ OBJEDNÁVKY, I TY Z MINULÉHO TÝDNE, BUDOU VYŘÍZENY NEJPOZDĚJI VE ČTVRTEK.

Děkujeme!

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »