PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

INFORMACE K 72. ČÍSLU PAŘÁTU

letak-czNa nový zásek v dějinách MORTICIAN už čekáme věky a jak to tak vypadá, jen tak brzy se nedočkáme. Sliby už ustoupily do pozadí a raději se neděje nic. Situace jsme využili a detailně přibližujeme ty, kteří psali krvavé dějiny. Jak už se stalo zvykem, pohledů do historie se nebojíme a ani tentokrát jsme nepolevili. V prosincovém čísle na vás dokonce budou zírat z titulní strany BOLT THROWER, kteří v září, rok po smrti Kiddieho, definitivně potvrdili to, o čem se už nějakou dobu spekulovalo. Aby toho nebylo málo, uvnitř prosincového Pařátu najdete vzpomínkový plakát na tuto deathmetalovou ikonu, která ovlivnila nespočet dalších kapel.
To ale předbíhám, neboť je tu ještě aktuální předposlední číslo letošního roku (úsměv). Popravdě, nápad s kultovními alby metalové historie na velkých plakátech se mi moc zamlouvá. Tentokrát jsme sáhli hned dvakrát po osvědčených klasikách a rozhodně v tomto směru budeme pokračovat dál. Ovšem na novém Pařátu jsme dělali 6 týdnů, takže těch nových informací jsou mraky a mraky. Případně nahlédněte do obsahu zde a rozklidněte jednotlivé články. Počtete si.

Všechny objednávky, které přijdou do Pátečního večera, budou odeslány v sobotu 22.10. Další průběžně. Ze Slovenska budeme posílat ve středu 26. října. Pařát můžete objednávat bez poštovného prostřednictvím formuláře zde, případně pište na redakce@paratmagazine.com Pokud jste nečetli článek o možnosti předplatného, nahlédněte zde. A pokud budete chtít poslat s novým Pařátem i něco dalšího, listujte v Pařátshopu zde. Jste-li ze Slovenska, taky se nás nebojte. Základní informace čtěte zde.

Za celou redakci Pařátu děkuji za to, že nám věnujete svůj čas.

Petr Herdron

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »