PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

FLÁJBOJ EDA – Prostý pobíječ much

paratshop-cz-eda1-645x1024No co to je? Co to je? Co je tohle? No co je tohle?
Eda byl jedním z mnoha prostých pobíječů much v chudém království Monte Albo, ve kterém měli líné pavouky. Pracoval v grandhotelu U Supa majitele Supa, jediném hotelu ve městě, ale zato hotelu všech kategorií. Trojka štěnice, dvojka bez štěnic, jednička bez štěnic a s ramínkama. Má smysl pokračovat dál? Asi ne, všichni známe (úsměv).

Po více než 40 letech, které uplynuly od filmové návštěvy v chudém království Monte Albo, má prostý pobíječ much Eda konečně svůj merchandise. Pánská trička vychází v “Retro edition” v nákladu pár desítek kusů pro pobavení skalních fanoušků. Těm není třeba vysvětlovat bližší podrobnosti a zdůrazňovat, aby vše brali s patřičným nadhledem.

Pokud si chcete pánské tričko s Edou ve velikostech S-XXXXL přidat do sbírky, předobjednávejte v Pařátshopu ZDE pouze v období od 10. do 20. února. V sobotu 24. února pofičí zásilky k vám prostřednictvím České pošty, o dva dny později budou na řadě Zásilkovna a PPL. Proč pouze na předobjednávky? Článek ZMĚNA V DISTRIBUCI MERCHANDISE Z DÍLNY PAŘÁTU je k přečtení ZDE.
K tričku se samozřejmě dá přiobjednat cokoliv dalšího z Pařátshopu. 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »