PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

EUTHANASIA – The Best Of 1994 – 2015 (Cesta ke světlu končí)

letak_verze1Jak už možná víte, 24. ledna se v Ostravě odehraje speciální koncertní večer (potvrdit na něm svojí účast můžete zde). Pařát oslaví patnácté narozeniny, ale především na něm kapela EUTHANASIA (upoutávka na velký článek v aktuálním Pařátu zde) odehraje po roce a půl první a zároveň definitivně poslední koncert. Přesněji řečeno odehraje v jeden večer koncerty rovnou tři a v různých sestavách. Bližší informace čtěte ve zprávě zde. Budete mít poslední možnost EUTHANASII vidět a slyšet živě. Navíc v tombole budou hodně zajímavé ceny. Informace zde. Koho zasype sníh, ujede mu vlak nebo ho píchne v zádech, má smůlu, protože podobná akce se už nebude opakovat.

U příležitosti této mimořádné události jsme přichystali poslední album s logem EUTHANASIE. Jedná se o rozlučkovou kompilaci pro nejvěrnější fanoušky, která ve 13 skladbách na ploše 73 minut provede více než dvacetiletou érou kapely. Jde o CD v jewel boxu s 12 stránkovým bookletem v limitované sérii pouhých 200 ks. K dostání bude poprvé od 24. ledna v Ostravě. Předobjednat můžete již nyní zde, a na stejném místě také nahlédnout na obal a seznam skladeb.

Ale to není vše. Nachystali jsme také sérii památečního merchandise, které si lze předobjednat pouze do 15. ledna. Bude se tisknout pouze tolik kusů, kolik si objednáte. Zboží si pak vyzvednete buď 24. ledna na místě, nebo v pondělí 26. ledna zašleme poštou. Kompletní leták se vám načte po kliknutí zde, objednávat můžete v Pařátshopu zde, ale pokud se vám nechce registrovat, jednoduše napište na redakce@paratmagazine.com. Pokud jste předplatiteli Pařátu, můžete využít svoje věrnostní slevy, taktéž budete mít na koncertě pouze poloviční vstupné. Informace zde.

Děkujeme a těšíme se 24. ledna v Ostravě naviděnou!

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »