PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

DUBNOVÝ PAŘÁT V NOVÉM

55_titlecs2Po 16 letech jsme se rozhodli pro „progresi“. Aspoň co se písma a řádkování týče. Změna jejich typu neubrala na objemu informací, ač to na první pohled může vypadat opačně. Budeme rádi, když tuto změnu (stejně tak některé další změny v grafice) přijmete kladně. Dejte nám o tom vědět.
V úvodníku minulého vydání jsme zmiňovali souvislost titulního článku s číslovkou 69. Kdo myslel na porno/grind ve smyslu sexuálních narážek, byl úplně vedle. 69 otočíme na 96 a zase jsme zpátky před dvaceti lety, kdy vyšlo „Nemesis Divina“ od SATYRICON. Jelikož se nyní dočkává reedice, SATYRICON jsou hlavní kapelou tohoto čísla.

Ještě jednou se omlouváme za menší prodlevu s vydáním. Vaše čekání se určitě vyplatí.

Na obsah nového Pařátu nahlédněte zde. Objednávat bez poštovného můžete v sekci Koupě a předplatné, pokud k Pařátu chcete poslat i něco jiného, přejděte do Pařátshopu. Nemáte-li zájem se nikde registrovat, pište na redakce@paratmagazine.com, případně volejte na 774967229. Nový Pařát budeme rozesílat út-st (26.-27.4.), ze Slovenska v úterý 2.5. Pokud jste ze Slovenska a tápete, jak si Pařát objednat, pro nápovědu klikněte zde.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »