PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

DOCENT CHOCHOLOUŠEK – Přednosta psychiatrické kliniky /merchandise/

paratmagazine com chocholousekJeden z nejznámějších československých psychiatrů docent Chocholoušek se proslavil v sedmdesátých letech minulého století, kdy působil jako přednosta psychiatrické kliniky. V ní byl mimo jiné každého čtvrt roku hospitalizován jeden ze zaměstnanců autoservisu, jemuž dominovali vedoucí Karfík a podnikový psycholog Klásek. Zaměstnanec se zbláznil z braní úplatků a bránu závodu opouštěl v sanitním voze. Podobný osud měl čekat také na Františka Koudelku, který vyrůstal ve Chvojkovicích a do hlavního města se vydal za prací, nicméně souhrou mnoha okolností se nakonec nikdy neocitnul ve spárech docenta ani jeho zřízenců.

Chocholoušek se pak svými ústy co nejsrdečněji omlouval mimo jiné pánům Volejníkovi či Ješitovi za politováníhodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou… dvakrát… třikrát za deset let!

Stopy docenta Chocholouška končí tehdy, když se zblázní a protitankovou tarasnicí, která byla zabavena uprchlému pacientovi Mařánkovi, s jejíž pomocí zničil tři sanitní vozy, než byl dopaden, pálí po svých asistentech se slovy: „Já vám dám Koudelku! Já vám ukážu Koudelku! Já vám zapálím Koudelku!”

Po téměř 50 letech si podle nás docent Chocholoušek, lékařská kapacita ve svém oboru, zaslouží vlastní merchandise. To vyjde v “Retro edition” v nákladu pár desítek kusů pro pobavení skalních fanoušků. Těm není třeba vysvětlovat bližší podrobnosti a zdůrazňovat, aby vše brali s patřičným nadhledem.  

Pánská trika a mikiny zipovky s kapucí budou k dostání od 15.7. Objednávat můžete v Pařátshopu ZDE

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »