PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

DIGIPAKOVÁ REEDICE PRVNÍHO ALBA DOOMMETALOVÝCH EUTHANASIA VYJDE 28. KVĚTNA. PŘEDOBJEDNÁVKY JIŽ SPUŠTĚNY!

EUTHANASIA - main flayerJak už jsem informoval ZDE, první album doommetalových EUTHANASIA „Thoughts On Living“ vyjde po 25 letech v digipakové reedici. Ta bude k dostání od 28. května, přesně na den po čtvrtstoletí, které uplyne od křtu alba v havířovském klubu Lakomec. Hudební obsah nosiče je oproti originálu neměnný, to znamená původních 10 skladeb s původním zvukem. Kompletně nový je dvanáctistránkový booklet včetně upraveného frontcoveru.

Předobjednávky v Pařátshopu ZDE byly spuštěny 5. května. K digipaku se samozřejmě dá přiobjednat cokoliv dalšího z Pařátshopu, třeba pánská trička k této události. Ta budou vyrobena pouze na předobjednávky do 20. května. Proč pouze na předobjednávky? Článek ZMĚNA V DISTRIBUCI MERCHANDISE Z DÍLNY PAŘÁTU je k přečtení v Pařátshopu ZDE.

Pakliže nebudete chtít objednávku poslat zásilkovou službou, klidně se můžete zastavit osobně k nám do výdejního místa v Háji ve Slezsku. Podrobnější informace v článku ZDE.

Provedení: Digipak (matné lamino) + 12 stran booklet.   

Předplatitelé Pařátu mohou využít věrnostní slevu, pokud objednávku neplánují pro partu kamarádů (úsměv). Podrobnější informace ZDE.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »