PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

DĚDA KOMÁREK – Chčije a chčije

Děda KomárekDěda Komárek byl svérázný chalupník, kterého širší veřejnost poprvé poznala ve druhé polovině sedmdesátých let minulého století. To když si pražští manželé Lavičkovi v Loukově, kde mimo jiné svého času pobýval také nejlacinější zedník v kraji pan Lorenc, vyhlédli malebnou chaloupku právě dědy Komárka, který s jejím prodejem souhlasil. Ale až časem, až na zimu prodá kravku a na jaře už nezaseje.

Mezitím děda Komárek vyřknul mnoho historek a mouder, jenž časem zlidověly. Třeba to o psích blechách, které na člověka nejdou nebo jak u něj byl na letním bytě i hudebník z Prahy… a jak si to pochvaloval. Dokonce si tam nechal violu a říkal, že se pro ni vrátí a pořád se nevrací. To bylo… to bylo… minulou… válku.

V neposlední řadě děda Komárek proslul jako meteorolog, když trefně shrnul deštivé počasí do své pravděpodobně nejproslulejší věty: Chčije a chčije!

Těším se, až si tričko s touto nezapomenutelnou postavou filmového plátna zařadím do svojí sbírky. Pokud se chcete přidat, tričko objednávejte v Pařátshopu ZDE v období od 6. května do 20. května. 25. května pofičí zásilka k vám. K tričku se samozřejmě dá přiobjednat cokoliv dalšího z Pařátshopu a uplatnit slevu za předplatné. Info ZDE.  

Tričko Děda Komárek vyjde v „Retro edition“ v nákladu pár desítek kusů pro pobavení skalních fanoušků. Těm není třeba vysvětlovat bližší podrobnosti a zdůrazňovat, aby vše brali s patřičným nadhledem 🙂

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »