PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

DALŠÍ INFORMACE O REEDICI PRVNÍHO ALBA TORTHARRY

FINAL THY 20 years afterOhledně chystané reedice prvního alba TORTHARRY jsme již před časem přinesli první informace zde, nyní odkryjeme další.

„Rok 1994 byl pro nás přelomovým. Vyšla nám první oficiální deska a na to se prostě nedá zapomenout. Jsme na tu dobu patřičně pyšní a já jsem moc rád, že jsem v té době mohl být u všech těchto událostí, na které zde tak rádi vzpomínáme,“ shrnul závěrem kytarista Dan Pavlík pro TORTHARRY přelomové období, o kterém budou pojednávat článek v 58. vydání Pařátu. Samo o sobě by asi bylo jen nostalgickou vzpomínkou pro několik pamětníků, jenže v červnovém Pařátu zároveň vyjde v reedici již dávno vyprodané první album TORTHARRY „When The Memories Are Free“ s patřičným dovětkem, že se jedná o edici po 20 letech. Ba co víc, v drážkách CD najdete jako bonus i jejich třetí demo „Incriminated“, které bylo nahráno o rok dřív před prvním albem. Nechte se tedy při poslechu ve vzpomínkách Dana, basáka Martina a manažera Gora, jež to období z první poloviny 90. let nejenže pamatují, ale členy TORTHARRY jsou bez přestávky dodnes, přenést o dvě desítky let zpátky. Článek totiž z pochopitelných důvodů mapuje pouze období od počátků TORTHARRY po první pres „When The Memories Are Free“.

Pro TORTHARRY je debut z roku 1994 dodnes srdcovou záležitostí, na koncertním playlistu z něj pravidelně mají tři songy. Na letošním MetalGate Czech Death Festu, v jehož první den Pařát s touto reedicí vyjde, k nim přidají ještě 2-3 další. V rámci oslav 20. výročí vydání „When The Memories Are Free“ odehrají větší část svého vystoupení právě ze skladeb z první desky. Bude se jednat o zcela výjimečný program, který předvedou fanouškům jen na jejich festivalu.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »